Logo

NIPPON JUJITSU /JŪJUTSU/

CZECH REPUBLIC ASSOCIATION, o. s.

                          HORNÍ LOMNÁ                        

 

  • Kořeny organizace sahají do roku 1998, kdy se této organizaci začalo věnovát pár přiznivců bojových umění pod vedením Sensei (mistr bojového umění) Edwarda Cokota (4. Dan Nippon Jujitsu).
  • Za spolupráce poznaňského sdružení - Nippon Jujitsu Poznań Association(PJJA) jsme se v roce 2009 vznikli jako oficiální občanské sdružení NIPPON JUJITSU /JŪJUTSU/ CZECH REPUBLIC ASSOCIATION, o. s.
  • EJJU – European Jujitsu Union, je jedna z nějdůležitějších organizací napříč celou Evropou. V dnešní době pod organizaci spadá 20 členů různých států celé Evropy, učící se tradiční Japonské bojové umění Bushido (cesty válečníka). Do této organizace rovněž spadáme my a další organizace s kterýmí v blízkém kontaktu spolupracujeme.

EJJU – https://www.ejju.eu/

  • Nyní je naše samostatná organizace v perném rozvoji. Členové organizace se aktivně věnují svému sebezdokonalování pomocí tréninku a rovněž reprezentace v České republice i zahraničí, kde se účastníme evropských seminářů.
  • Vytvořili jsme tzv. Shin Dojo (sekundárně vytvořená škola) sídlící v DOLNÍ LOMNÉ, kde nyní probíhají naše tréninkové seskupení.

 

 

                                                                                         

 

                                                                                                                        

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account